Vysavač s vodním filtrem:
AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET

Vysavač a tepovač s vodním filtrem:

TECHNOLOGIE AQUA+ 2018-03-31T14:44:17+00:00

aqua_multi-clean_technologie

HIGH-TECH VYSAVAČ S VODNÍM FILTREM:
TECHNOLOGIE AQUA+ PRO NEJVYŠŠÍ POŽADAVKY NA ČISTOTU.

MOKRÉ NEBO SUCHÉ VYSÁVÁNÍ S VODNÍM FILTREM BEZPEČNĚ ZACHYTÁVÁ ŠPÍNU A PRACH.

Výsledky výzkumu trvajícího několik desetiletí ve společnosti THOMAS ukázali: Optimální čištění a mnohostrannost při použití lze nejlépe dosáhnout vysavači, které využívají nejmodernější technologii THOMAS AQUA+. Tato technologie dokáže efektivně zvládnout celou škálu čisticích prací, od podlahy po čalounění, od klasického vysávání po tepování a mytí.

Proto je MULTI CLEAN X10 PARQUET perfektním vysavačem pro každého, kdo má vysoké nároky na čistotu: Zajistí svěží vzduch a čistotu v domácnosti s dětmi. Zvládne i odolnou špínu od domácích mazlíčků. Dokonce i alergikům pomáhá udržovat pokoje bez jemného prachu a alergenů – tak všestranný je nejsilnější a nejflexibilnější vysavač od společnosti THOMAS!

VYSAVAČ S VODNÍM FILTREM:
ČISTÉ ŘEŠENÍ.

Aby splňoval nejvyšší nároky na čistou, využívá vysavač THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET nejmodernější technologii: systém vodního filtru. Výhodou bezsáčkového vysavače s vodním filtrem je, že díky vysoké síle nasávání bezpečně odstraňuje špínu z podlah a koberců, jemný prach a dokonce roztoče z čalounění nebo matrací. Všechno se zachycuje ve vodě a následně jednoduše vyleje. Do místnosti se už nevrací žádný prach. Dokonale čisté řešení!

NA PARKETÁCH

NA PARKETÁCH

NA DLAŽDICE & PEVNÉ POVRCHY

NA DLAŽDICE & PEVNÉ POVRCHY

OP TAPIJT

NA KOBERCE

NA ČALOUNĚNÍ

NA ČALOUNĚNÍ

AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET:
VYSAVAČ S VODNÍM FILTREM NEBO SÁČKEM NA PRACH XXL

VYČISTÍ VŠECHNO

Díky své všestrannosti se AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET postará o čistotu v celém domě: Ať už jsou to parkety, koberce nebo čalounění, dokonce i u čištění matrací dokazuje špičkový vysavač od společnosti THOMAS své silné stránky.
Silný výkon a rozsáhlé příslušenství z něj dělají všestranný vysavač na téměř každé použití.

ŠETRNÉ MOKRÉ ČIŠTĚNÍ PARKET

ŠETRNÉ MOKRÉ ČIŠTĚNÍ PARKET

Šetrné mokré čištění parket

S čisticí hubicí na parkety je vysávání, mytí a sušení citlivých parket a laminátových podlah extrémně šetrné k povrchu a hotové v jednom pracovním kroku.

TEPOVÁNÍ & MYTÍ

TEPOVÁNÍ & MYTÍ

TEPOVÁNÍ & MYTÍ

Vysávání, mytí a sušení dlaždic, odstraňování skvrn z koberců nebo čalounění: s  osvědčenou tepovací hubicí na pevné podlahy a koberce to není žádný problém! Jemný proud vody rozpouští špínu a rozpuštěné částečky se vysají prudkou silou.

SUCHÉ VYSÁVÁNÍ

SUCHÉ VYSÁVÁNÍ

AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET:

VŠESTRANNÝ POMOCNÍK –
TO NAZNAČUJE UŽ JEHO NÁZEV

Sací výkon 1600 wattů, možnost nastavit tři stupně výkonu s Eco-Control: S takovou výkonností se modely série AQUA+ MULTI CLEAN postarají o čistotu – s neutichající sílou vysávání.

VYSOKÁ MÍRA FILTROVÁNÍ JEMNÉHO PRACHU

VYSOKÁ MÍRA FILTROVÁNÍ JEMNÉHO PRACHU

VYSOKÁ MÍRA FILTROVÁNÍ JEMNÉHO PRACHU:

REDUKUJE PYLY A ALERGENY, ZAJIŠŤUJE ČERSTVÝ A ČISTÝ VZDUCH

Třikrát filtrovaný a bezpečně zachycený: Speciální hygienický filtr, mikrofiltr odpadního vzduchu a především voda, zachytávají i nejjemnější částečky prachu a vytváří prostředí příjemné pro alergiky ve všech místnostech.

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MÍSTNOSTECH

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MÍSTNOSTECH

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MÍSTNOSTECH

Částečky prachu se zachytí ve vodě, takže vzduch v místnosti se během vysávání výrazně zlepší. Vysavač navíc vypouští mírně zvlhčený vzduch. Výsledkem je čerstvý vzduch, jako po osvěžujícím, pročisťujícím letním dešti.

Máte další otázky?

cz-service1@robert-thomas.net

Tým společnosti THOMAS vám rád poradí!

Další modely s technologií AQUA+ Technologie …

ODSTRAŇOVAČ ZVÍŘECÍCH CHLUPŮ