Thomas 2018-03-29T17:32:16+00:00

aqua_multiclean_logo

THOMAS.

Příjemně jiný. Už více, než 100 let.

Mnozí lidé si neuvědomují, že se s našimi technologiemi už setkali. Vyvinuli jsme totiž první elektrickou kovovou pračku, a jako výrobce ždímaček jsme zastoupeni ve výrobcích mnoha renomovaných značek a výrobců. Již čtvrtá generace našeho rodinného podniku je aktivní v oblasti Siegerland a vždycky jsme byli Made in Germany.

Už odjakživa vyrábíme z přesvědčení inovativní výrobky, které se řídí potřebami a požadavky našich zákazníků. U vývoje nových výrobků se jednoduše snažíme dobře naslouchat. Průzkum trhu nám ukázal, že mnozí spotřebitelé očekávají víc, než jim nabízí aktuální nabídka vysavačů. Je to pro ně dobrým důvodem, aby se spolehli na vysavače THOMAS. A je jedno, jde-li o malý šikovný vysavač se sáčkem na prach s důmyslným technicky dokonalým vybavením, bezsáčkový vysavač s jedinečnou filtrační technikou AQUA-PURE nebo vysavače a tepovače s vodním filtrem s funkcí tepování a technologií AQUA+. Ten kdo hledá výjimečný vysavač, najde u společnosti THOMAS přesně to, co potřebuje.

Je samozřejmostí, že výrobky společnosti THOMAS splňují všechny důležité a aktuální požadavky na kvalitu, životní prostředí a energetickou účinnost, pravidelně získávají ocenění a dosahují vynikající výsledky v testech. Suroviny se využívají udržitelným způsobem a zpracují dle nejnovějších technických poznatků.

THOMAS je příjemně jiný.
Tenkrát, stejně jako dnes.

Máte další otázky?

cz-service1@robert-thomas.net

Tým společnosti THOMAS vám rád poradí!

Další modely s technologií AQUA+ Technologie …

ODSTRAŇOVAČ ZVÍŘECÍCH CHLUPŮ